چه کسی خوکها را نمی خواهد؟!!!

                                                   

                                      

                                                                         

آیا آنفولانزای خوکی در ایران نیامده است؟‌ اشتباه نکنید نمی خواهم بگویم آمده است بلکه چند دلیل و سند محکم وجود دارد که آنفولانزای خوکی به ایران نیامده و اگر بیاید یا تهمت ناروا بوده و یا حتما به صلاحمان بوده است.

                                       

 اول اینکه ایران ،‌سرزمینی است که در برابر بیماریها مقاوم است چند سال پیش هم ایران آخرین کشوری در خاورمیانه بود که بالاخره تن داد در این کشور بیماری آنفولانزای مرغی دیده شده است.

الان هم تمام کشورهای دور و بر ما آنفولانزای خوکی گرفته اند اما به کوری چشم آنها هنوز آنفولانزای خوکی در ایران نیامده هرچند در هفته های اخیر وزارت بهداشت مچ یک فقره بیماری آنفولانزای خوکی را در فرودگاه گرفت اما زود معالجه اش کرد و فرستاد پی کارش و همه چیز تمام شد.

    خلاصه اینکه ایران گل سرسبد منطقه است،‌ عمرا اجازه بده مرضهای خوکی،‌مرغی،‌ کلاغی و ... پاشون را در ایران بذارن. حالا هرچه قدر آمار مسافرای ما به کشورهایی که در آنها این مرضها غوغا می کند،‌زیاد باشه.

خب آخه اتباع ایران خودشون آنتی آنفولانزای خوکی هستند،‌ بابا خودشون پادتن هستند،‌ خودشون واکسن هستند... عمرا مریض بشن.

این پوسترهایی هم که در خیابانها درباره رعایت نکات بهداشتی آنفولانزای خوکی نصب می شه ،‌ واسه از ما بهترونه (اجنه و موجودات فضایی)‌. وگرنه ما که نه ... عمرا....آنفولانزای خوکی؟!!!

 حالا البته گاهی اوقات مرضهای جک و جونوری ممکنه وارد ایران بشه اما ما که نباید مردم را شکه کنیم، آماس آماس،‌ مثلا اول بگیم آنفولانزای خوکی به اروپا رسیده ،‌ آنفولانزای خوکی در خاورمیانه فراگیر شد،‌ توقف روند گسترش آنفولانزای خوکی در جهان ممکن نیست و بعد یهو (توجه کنید یهو)‌ اعلام کنیم که هزاران نفر در ایران براثر ابتلا به آنفولانزای خوکی یه دفعه (توجه کنید یه دفعه)‌ به ملکوت اعلی پیوستند.

/ 0 نظر / 4 بازدید