علت مرگ مایکل جکسون

 نوعی ماده خواب آور موسوم به پروفول Propofol در خون مایکل جکسون ستاره پاپ آمریکایی یافت شده که موجب مرگ او شده است.

به گزارش لس آنجلس تایمز دکتر مایکل جکسون، "Conrad Murray" کنراد مورای این دارو را برای او تجویز کرده بود اما مصرف دز بالای این دارو به همراه داروهای دیگر از جمله قرص والیوم موجب مرگ مایکل جکسون شده است.

جکسون باید روزانه 50 میلی گرم از این دارو را مصرف می کرد اما در خون او، دز بالای پروفول و ماده دیگر خواب آور کشف شده است.

مایکل جکسون در 25 ژوئن 2009 در خانه شخص اش براثر ایست قلبی درگذشت.

گفتنی است دکتر مورای با حقوق ماهانه 150 هزار دلار از ماه می 2009 میلادی به استخدام مایکل جکسون در آمده بود و قرار بود او را در کنسرت لندن جکسون، همراهی کند.

دکتر مورای پس از مرگ مایکل جکسون نخستین بار است که گزارش دارویی خود را افشا می کند.

/ 6 نظر / 5 بازدید
شادن

سلام سانیای عزیز . [ پست جدیدم مربوط به زنده یاد سلمان هراتی ست و خوشحال می شم به کلبه ام سر بزنی . [گل]

عسل

سلام دوست جون خودم ببخشید این سری دیر پیشت اومدم... من با یه شعر ازمولوی درباره رمضان به روز هستم.. البته یه مقدار با تاخیر.....[گل] جیگری خیلی وقته که به من سر نزدیا...[بغل][ماچ]

محمد

سلام تداخل مصرف داروها هر روزه میلونها نفر از مردم را یا تدریجا میکشد و یا معلول میکند.در مورد آقای جکسون چون هم امکانات بررسی وجود دارد و هم بری او اهمیت قایل هستند میتوانند متوجه تاثیر مخرب این تداخل دارویی شوند ولی در مورد مردم ما که گاهی ده یا پانزده قلم دارد را با هم مصرف میکنند چی؟ پعضی پزشکان هم برای راضی نگهداشتن بیماران هر چه که اونها میخوان را تجویز میکننددر حالیکه میدانند دارند اونها را میکشند. اینجا اون بحث فلم و استفاده درست مطرح میشه. قلم تداوم مغز و وجدان است کاش درست ازش استفاده میکردیم و حرمتش را نگه میداشتیم.[گل][گل]

یافته ها ودریافته ها

سلام و ما تسقط من ورقه إلا یعلمها ... هیچ برگی از درختی نمی افتد مگر که از آن آگاه است.

ماندانا

مایکل رو کشتن...........!واااااااااااااای![گریه] آپم...بدو بیا...[نیشخند][ماچ]

کریمه ملزم

سلام دوست عزیز. در باره ی خواب و رویا و کابوس ها که واقعان سوال بر انگیز است جواب های خوبی را دریافتم توضیحات خوبی اراهه نمودید بهروز باشی.