بهترین نوازندگان ویولن در جهان

همواره بر سر انتخاب بهترین نوازندگان ویولن در جهان اختلاف نظر بوده است. افراد متعددی در این زمینه مطرح بوده اند که در این پست برخی از آنان مطرح می شوند.

آندره لئون ماری نیکلاس ریو (آندره ریو) Andre leon marie nicolas Rieu آهنگساز هلندی متولد 1949 ماستریخت هلند. قطعه رومئو و ژولیت او معروف است. رهبر ارکستر کلاسیک. ملقب به پادشاه والس. دارای نشانه های بی شمار سلطنتی هلند.

ایزاک پرلمن Itzhak perlman

دیوید گرت David Garret نوازنده ویولن آلمانی آمریکایی متولد 1981

ناتاشا کرساکوا Natasha Korsakowa ویولونیست روسی یونانی که در آلمان زندگی می کند و تا پنج سالگی نزد پدربزرگش ویولن را یادگرفت و پس از مرگ او به آلمان رفت - متولد 1973 در مسکو- ناتاشا در واتیکان برای پاپ هم ویولون نواخته است.

آنه سوفی موتا Anne-sophie mutter نوازنده ویولن آلمانی متولد 1963

نایجل کندی یا نیگل کندی Nigel Kenedy متولد 1956 در برایتون brighton انگلیس. ویولونیست بریتانیایی

یهودی منوهین Yehudi menuhin - رهبر ارکستر آمریکایی

آنتونیو لوچو ویوالدی vivaldi متولد 1678 یکی از مشهورترین آهنگ سازان دوران باروک- مشهور به کشیش موقرمز

/ 1 نظر / 1209 بازدید
حسین طاهری

سلام دوست عزیز با جستجوهایی که انجام دادم مشاهده کردم وبلاگ شما در زمینه هنر فعالیت بسیار خوب و قابل تقدیری دارد. وقتی مطالب وبلاگتون رو خوندم دیدم خیلی می تونه واسه کسایی که به مباحث هنری علاقه دارن مفید باشه. ضمن تشکر از شما دوست عزیز، ممنون میشم اگر سایت من رو هم در قسمت پیوندهای وبلاگ خودتون درج کنید. عنوان سایتم اینه: نسل جدید فرش و تابلو فرش آدرس سایت من : http://www.zarringroupco.com ممنون از لطفت