قلم سخن
 
قالب وبلاگ
نويسندگان

موش صحرایی قهوه ای رنگی هنگام پرسه زنی ، یک قطعه پنیر بزرگ پیدا کرد. موش جیرجیرکنان گفت: "چه شانسی ، من اینجا زندگی خواهم کرد" و شروع کرد به جویدن پنیر برای درست کردن در خانه اش در پنیر.

وقتی در خانه تمام شد موش صحرایی از خوشحالی جیرجیری کرد و گفت: هر موشی نمی تواند چنین خانه زیبایی داشته باشد اما یک خونه درست و حسابی به یک پنجره نیاز دارد. او دوباره مشتاقانه کارش را شروع کرد و دومین سوراخ پنیر را ایجاد کرد.

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/۸/٢٩ ] [ ۱:۱۳ ‎ب.ظ ] [ ]

ویولن طلایی یکی از داستان هایی است که حرف و حدیث های زیادی درباره آن گفته شده است و داستان های متعددی در این زمینه وجود دارد. اغلب این داستان ها حکایت از آن دارد که ویولن طلایی در دستان شیطان است.

در داستانی شیطان از شخصی می خواهد که برای او ویولن بنوازد و اگر او برنده شود ویولن شیطان را که از طلا است به دست خواهد آورد . آن شخص اما با این کار روحش را به شیطان فروخت.

در مجموعه کارتن های فوتوراما (انیمیشن آمریکایی) شخصیت های کارتونی به نام لی لا و فرای در جهنم گیر می کنند و فقط در صورت نواختن ویولن برای شیطان می توانند از آنجا بیرون بیایند علاوه برآن ویولن طلایی شیطان را با این کار به دست خواهند آورد. لی لا و فرای این کار را انجام می دهند اما روح فرای برای شیطان می شود.

یکی از داستان های ویولن طلایی در آهنگ "شیطان به گرجستان رفت" طرح شده است. این آهنگ از سوی گروه چارلی دانیر در سال 1979 ساخته شدو در آن گفته می شود که شیطان پسر جوانی را می بیند که ویولن می نوازد

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/۸/۱٩ ] [ ۱:٢٠ ‎ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سادات حسینی خواه هستم.این وبلاگ حاوی آخرین اخبار، داستانها،اشعار و مطالب جدید و ترجمه شده خودم از زبانهای آلمانی ، انگلیسی و اسپانیایی است که اغلب برای نخستین بار به زبان فارسی ترجمه شده اند، گاهی نیز در این وبلاگ به یادداشتها و گزارشهایی از مباحث گوناگون پرداخته می شود
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب

  • خوشنویسان | الگوریتم